![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Παρατηρώντας προσεκτικά αυτή τη φωτογραφία, κακώς έχει προσδοθεί το προσωνύμιο «κοντός» στον Νίκο Νικολόπουλο. Όπως βλέπετε, ο βουλευτής είναι πιο ψηλός από τον Πατρινό υφυπουργό Παιδείας Θεόδωρο Παπαθεοδώρου. Από την άλλη πλευρά... τι να πει και ο Πρέσβης των Φιλιππίνων που ήταν προσκεκλημένος της προξένου της χώρας στην Πάτρα, Τασίας Μανωλοπούλου - συζύγου του Νίκου Νικολόπουλου; Συμπέρασμα: Η ψηλή Τασία... όλο με κοντούς μπλέκει!
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Αρχική Σελίδα | Login | Sitemap | Επικοινωνία |