![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Σήμερα από το πρωί ξεκίνησαν οι συναντήσεις και με εκπροσώπους Αθμιων οργανώσεων ενώ πρόκειται να ακολουθήσει η επίσκεψη στα περίπτερα της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης. Μαζί του βρίσκονται και οι αρμόδιοι Τομεάρχες της Νέας Δημοκρατίας.
Ενώ τέλος, ο Τομέας Εργασίας του κόμματος με επικεφαλής τον Τομεάρχη – Βουλευτή Αχαίας Νίκο Νικολόπουλο συνεχίζει τις επισκέψεις σε εργασιακούς χώρους που πραγματοποιεί από την πρώτη στιγμή της άφιξης του κλιμακίου του Τομέα στην συμπρωτεύουσα.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Σχετικές Φωτογραφίες
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Αρχική Σελίδα | Login | Sitemap | Επικοινωνία |